Hakkında Bilgi

Bahçıvanlar Diyarı Oyunu Nasıl Oynanır

Bahçıvanlar Diyarı Oyunu Nasıl Oynanır
Oyun severlere yeni boyut kazandıran ve şiddetten uzak bir oyun olan Farmville bu özellikleri sayesinde çocuklar, gençler hatta aile bireyleri tarafından bile sevilerek oynanmaya başlanmıştır. Bahçıvanlar Diyarı tıpkı Farmvillede olduğu gibi Bahçıvanlar Diyarındada Tarla Ekip yetiştirmek ve para kazanarak oyunu büyütmek amaçtır. Farmvilleden farkı ordaki ürünlerin belli bir para karşılığı var burda ürünlerin fiyatını ticarette belirliyorsunuz, ürünü satıp satmamak size kalmış, tabi burda satmaktan yana olmanız önemli çünki müşteriyi küstürmeye gelmez sonra müşteriniz gelmez veya çok geç gelir. Oyuna bazen bağlanamama gibi sorunlar olabilir bu kısa sürelidir kısa süre sonra tekrar deneyin düzelecektir.

Bu oyunun nasıl oynandığı ve püf noktaları, kolaylıkları ve hileleri varmı konularına zaman içerisinde değineceğiz.

Bu oyun oynayan arkadaşların oyun hakkında nasıl hızlı para kazanılır, Püf Noktaları Nelerdir, Ticaret Yapılması, Ürün Satılması, Hakkında bilgi ve görüşlerinizi yorumlarla paylaşabilirsiniz.

Müşteri : İlk Etapta Köylüler gelerek sizden liste karşılığı olarak ürün alırlar burda dikkat edin eğer köylüyü geri çevirirseniz köylü bir daha gelmeyecektir ve Müşteri gelmeme sorunu ile karşılaşırsınız.

Müşteri Gelmeme: Gelen Müşteriyi geri çevirdiğinizde müşteri, köylü, tekrar gelmeyecektir veya 2-3-4 günde bir gelebilir.

Ali Babanın Çiftliği: Ürünleri Bahçenize Ekmek içi aldığınız market.

Ürün Satma: Köylülere veya Pazar Yerinde ürünlerinizi satabilirsiniz,

Pazar Yeri: Bahçenizde ürettiğiniz ürünleri pazarda satarak para kazanırsınız. Pazar yerine girdikten sonra, orada < Pazar Tezgahın > yazan yere tıklıyoruz. Satmak istediğin malzemeyi Yeşil Kadan al ve sol alt köşedeki çuvallara sürükle. Karşına çıkan ekranda fiyatı belirleyip pazara sun. Tabiki Paranız varsa pazarda yer açabilirsiniz tezgah için komisyon alınmakta.

Çiçekçi Dükkanı: Bahçenize Çiçek alarak ekersiniz.

Otobüs Durağı: Şehre gitmek için Kullanılır.

Yapı Market: Bahçenizi Süslemek Güzelleştirmek için alışveriş yapacağınız yer.

Araştırma Merkezi: Burada Gübre yetiştiriliyor, Bitkilerin yetişme zamanını kısaltmak ve sulamada %5 süre kısaltma işi yapılıyor.

Sulama İşlemi: Ürünlerin Daha hızlı yetişmesini sağlıyor %5 gibi.

2. Bahçe Alma: 2. Bahçeyi seviye 8 den sonra 90.000 kl vererek alabilirsiniz. 2.Bahçenizi şehire gitme ulaşım aracınıza tıklayarak, bahçe kilidine tıklayınız 90,000,00 kL vererek Bahçeye sahip olabilirsiniz. Premium üyesi iseniz bir 90,000,00 kL daha vererek 3.Bahçeyede sahip olabilirsiniz.

Bahçedeki Kütükleri Kaldırma: Bahçedeki Kütükleri Kaldırmak için KL Parası ödeyerek kaldırılır.

Köylülerin, Cücelerin daha sık gelmesi nasıl sağlanır: Bunun için Bahçenizin süslü olması gerekmektedir ne kadar bahçeniz süslü ise o kadar çok geleceklerdir. (Süsler Yapı Marketten Alınır)

Coins nedir: Coins oyunda birnevi altındır.1 Coins i bozdurarak 300,00 kL ye sahip olabilir,veyatta 30 Coinse 1 Aylık Premium üyesi olabilirsiniz.

Sulama cücem kayboldu: Sulama cüceniz belirli bir seviyeden sonra kaybolur. Eğer premıum uyesı ısenız, araştırma merkezinden 1,000,00 kL vererek sulama cücesine sahip olabilirsiniz.

Palmiye nerden alınır: Palmiye 550,000 Puanda tohumun üretebilirsiniz. Hindistan cevizi ile beslenir. 4 Tohumluk Alan kaplar.Toplandıgında 1 tanesi 840 puan vermektedır.

Köstebek Ne işe yarar: Köstebek 400,00 kL ye istediğiniz kişiye gödererek onun bahçesine zarar verebilirsiniz. Bu zarar ekilen sebzelere felan olmamakta fakat hem can sıkıcı hemde kaldırmak için para ödüyorsun birde işgal ettiği yere ekemiyorsun, direk olmasada dolaylı zararları var.

Süslerin Yerini Değiştirme: Süsleri ektikten 24 saat sonra, hasat toplama ya yani, orağa basarak istediğiniz yere koyabilirsiniz ve yine 24 saat sonra satabilirsiniz. Süsleri kullanıcılar arasında satış da yapabilirsiniz.

Sebze Yetiştirme Süresindeki Sorunlar: Oyunda level atladıkça yeni seviyelere geçtikçe ürün yetiştirme sürelerinizde uzamakta çok ileri bir seviyeye geldiğinizde o kadar geç yetişecekki ürünleriniz bu oyunu oynamaktan vazgeçeceksiniz, tabi bir önlem alınmazsa, burdan bir uyarıda oyun yönetilerine olsun bu sistemi değiştirin.

Bahçıvanlar Diyarı Oyununun Hilesi: Evet hilesi var ama kimseye söylemeyin :) birden fazla hesap açın ve ana hesabınızdan diğerlerine yüksek fiyattan satış yapın çok para kazanın.

Sözleşme Yapma: Sözleşme Yapmak için oyun yardımcısı cüceler size yardımcı olacaklardır.

Oyun Açma Sorunları: Oyunda explorer da sorun olabilir oyundaki menüler gözükmeyebilir ve oyun sayfası geç açılır bazen hiç açılmaz, bu durumda firefox 3.5 kullanın sorun yaşanmazsınız.

Görev Alma: Görevler oyunda 5. seviyeye gelindiğinde geliyor mesela görev olarak senden bazı ürünlerden belli miktarda üretmeni istiyor, tabi bu sana kalmış bunu satın alarakta tamamlayabilirsinde, sonuçta görevi tamamlayarak puam ve paraları kazanabilirsin (Not: Pazardan satın alma tavsiye etmiyoruz kazanacağınızdan fazlasını ödeyebilirsiniz) Görevi Yeşil Vadideki havuzun yanından alacaksınız.
1. Görev : 1000 adet Marul üreteceksin
2. görev : Havuç
3. Görev : Salatalık istiyolar 2400 kadar

Bahçıvanlar Diyarı, Bahçıvan Oyunu, Bahçıvanlar Diyarının Püf Noktaları, Bahçıvanlar Diyarı oyunu Hileleri, Bahçıvanlar Diyarı Nasıl Oynanır, Bahçivanlar Diyarı Para Kazanamak, Bahçıvanlar Diyarı Bahçe Yapma, Bahçıvanlar Diyarında Ürün Satma, Baçıvanlar Diyarı Sorun, Bahçıvanlar Diyarı Nasıl Görev Alınır, Bahçıvanlar Diyarındaki Görevler, Bahçıvanlar Diyarında Görev Nerden Alınır,
Farmasi ağustos kataloğu 2018 incele
Eitim ve gretim Eitim ve gretim