Hakkında Bilgi

Dekolte giymek orucu bozarmı

Dekolte giymek orucu bozar mı
Dekolte giyinmek orucu bozarmı
Yaz sezonuna denk gelen Ramazan ayı, vatandaşların kafasında farklı soruların oluşmasına yol açtı. Tatilleri Ramazan ayına rastlayanlar, dekolte giymenin ve mayo giymenin orucu bozup bozmayacağı tereddütünü yaşarken; İzmir İl Müftülüğü, kafa karıştıran sorulara yanıt verdi. İzmir İl Müftü Yardımcısı İlyas Öztürk, oruç tutarken denize girmenin ve her ne kadar İslami tesettür kurullarına uygun olmasa da mayo giymenin oruç ibadetine zarar vermeyeceğini ifade etti. Orucu bozan koşullar bellidir. Tatil ortamında da bu koşullara uyarak ibadetimizi yapabiliriz" diye konuştu. Öztürk, "İbadet Allah ile kul arasındadır. ibadete gölge düşürecek davranışlardan kaçınalım.

Diğer bir soruda Dekolte ve mayo giyene bakmak orucu bozarmı, buna cevapta tabiki dekolte ve mayo giyen birini gördüğünüzde orucunuz bozulmaz fakat dekolteli veya mayolu birine şehvetle bakmak orucu bozar.

Şimdi burdan şunu çıkarabiliriz Mayo giymek Dekolte giymek orucu bozmuyor ama başka insanların orucunu bozmasına neden olabilir bu nedenle dekolte giymek orucu bozmuyor diye bu şekilde giyinmek doğrumu acaba yoksa giymemeyi tercih etmekmi doğru.

Oruç, Dekolte giymek orucu bozarmı, Dekolte giymek orucu bozar mı, Dekolte orucu bozarmı, Açık giyinmek orucu bozarmı, Dekolteli giyinmek orucu bozarmı, Dekolteli giyinmek orucu bozar mı, Dekolte giyinmiş birine bakmak orucu bozarmı,
Farmasi Katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim