Hakkında Bilgi

Dermomed Krem Nedir

Dermomed Krem Nedir
Dermomed kullanım yerleri T.C sağlık bakanlığının 06 11 2006 tarih 17302 sayılı tıbbi değerlendirme kurulu raporuna göre :
Banyo ve paket uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde ;
kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, tranva, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak,ortopedik operasyonlar gibi uzun süre hareketsiz
kalma durumunda mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda rehabilitasyon amacıyla, tamamlayıcı tedavi unsuru olarak; kullanılabilir niteliktedir.

Uzun süre araç kullananların kulunçları ve bacak kasları en çok ağrı yapan organlarıdır. Bilgisayar başında bulunanlarda ise sık sık boyun ve bel rahatsızlıkları görülmektedir. Tüm bu ağrıları giderebilmek, acıdan rahatsızlıktan kurtulabilmek için çok çeşitli yöntemler vardır.

Dermomed Krem’ in içeriğindeki bitki özleri özel formülü ile uygulandığı bölgede cilde çok kısa sürede nüfus ederek kılcal damarlardaki kan dolaşımının düzenlenmesine yardımcı olur ve rahatlamayı sağlar. Yaşlılar, gençler, yürüme güçlüğü çekenler, sporcular hayatı daha iyi yaşamak için Dermomed Krem` i kullanmak sizin de hakkınız. Hareketlerinizi engelleyen sorunları Dermomed Krem’ le engelleyin.

Sırt Kas Ağrıları
Dermomed krem frekans ölçüde ağrılı kas ve eklem ağrıları azaltır. Dermomed krem`den önce tercih edilen sentetik ağrı kesiciler kullanılmaktaydı, bugün ise doğal tedavi yöntemlerine doğru güçlü bir eğilim arz etmekte. Bu yüzden Dermomed ağrı romatizma ve eklem hastalıklarını tamamlayıcı tedavi kremi tamamen doğal olması nedeni ile tercih edilmekte.

Kronik Rahatsızlıklar Tetikleyicidir
Kronik ağrı nedeni bazen pek çok faktör oluşabilir, bunları belirlemek zordur. Ayrıca ağrı bir hastalık veya yaralanma ve stres nedeniyle inat ile başlayabilir, duygusal problemleri, ağrı tedavisinde yetersiz vücutta kalıcı anormallikler sinyaller verir. Aynı zamanda kronik ağrıların yaralanma, hastalık veya bilinen neden dışında haber vermeden başlaması da mümkündür. Bu gibi durumlarda Dermomed Krem kullanılabilir.


Çalışma Ortamında Artan Şikayetler

Kas-iskelet ağrı nedenleri çok çeşitli olabilir. Çoğu çalışma esnasında olduğu gibi olağandışı hareketler veya kötü duruş, bu gergin kasları ve ağrı ile tepki verir. Kaslar, sinirler dış ağrı için ve kremler gerginlik etkinliğini yok edici kolaylığı ile iyi bir seçimdir.
Dermomed Krem ağrı etkinliğini doğrudan ağrı merkezine ulaşarak sizi bu ağrılardan kurtarır.

Dermomed Krem romatizmal şikayetler, kas ve eklem ağrıları için dış kullanım yani deri üzerinden sürülerek uygulanır.
Romatizmal şikayetler için, yani, eklem ağrısı ve bitkisel karşıtı hareket içinde kısıtlamalar - inflamatuar gibi rahatsızlıklarda kullanabilirsiniz.


Dermomed Krem Nasıl Kullanılır?

Dermomed Krem kullanmadan önce ağrıyan bölgenizi ılık su ile temizce yıkadıktan sonra iyi kurulayın, daha sonra Dermomed Kremin yanındaki masaj kremi ile ağrıyan bölgenize iyice yedirerek 5 ila 10 dakika masaj yaptıktan sonra yeşil şişe içerisindeki Dermomed Krem ile ağrıyan bölgenize masaj yapar gibi iyice yedirin ve sitreç ile sardıktan sonra en az 20 dakika bekleyin. 20 dakika sonunda ılık su ile veya duş alarak uygulamayı tamamlamış olursunuz. Bir saat istirahat edin. Bu uygulamayı haftada 3 veya 4 defa tekrarlayınız.

Dermomed Krem Yan Etkileri Var mı?

Dermomed Krem tamamen doğal olarak kendiliğinden oluştuğundan dolayı içerisine hiçbir kimyasal madde eklenmemiştir. Tamamen biyolojik olup şimdiye kadar her hangi bir yan etkisi görülmemiştir.

Dermomed Krem Tıbbi Olarak Kullanımı Var mı?
Evet peloid dünyada tıbbi olarak yukarıda tıbbi değerlendirme kurulu raporunda belirtildiği gibi ve bilimsel olarak da çeşitli hastalıkların tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanılmaktadır. Ülkemizde ise üretimi satışı kullanım yerleri ve tedavi yöntemleri yasalarla belirtilmiş olup yasalara uygun bir şekilde imal edilmiştir.

Dermomed Krem Nasıl Krem Formunda Oluşmuştur?

Dermomed Krem: Doğal jeolojik ve/veya biyolojik olaylar sonucu oluşan yer altı ve deniz kaynaklı organik ve/veya inorganik maddelerdir, yapılan araştırmalar sonucu Dermomed Krem 450 yıl veya 700 yıl gibi bir zamanda oluşmuş olup kendiliğinden krem formunda oluşmuş bir tamamlayıcı tedavi ürünüdür.

Dermomed Krem Sağlık Bakanlığından Ruhsatlı Bir Ürün müdür?

Evet Dermomed Krem sağlık bakanlığı refik saydam hıfzsıhha analizi, Türkiye atom enerjisi kurumu analizi, il sağlık müdürlüğü imalat izinli bir tamamlayıcı tedavi ürünüdür.

Dermomed Krem Kozmetik Kanununa Göre Üretilmiş Bir Masaj Kremi midir?
Hayır Dermomed Krem kozmetik ürünü değildir. Masaj kremi de değildir. Dermomed Krem (Peloid) yasalarla belirlenmiş standartlar doğrultusunda, kaynak izini, üretim izini alınmış olup, kullanım yerlerine ilişkin tıbbi değerlendirme kurul raporu ile belirlenmiş kurallar çerçevesinde Ağrı, romatizma, eklem hastalıkları için tamamlayıcı, tedavi edici bir üründür. TC Sağlık Bakanlığınca izin ve ruhsatlıdır.

Dermomed Krem Hangi Ülkelerde Kullanılıyor?

Özellikle Avrupa ve Amerika’da sağlık ve tedavi amaçlı kullanılmaktadır.

Dermomed Krem’in Sağlık Bakanlığı’ndan Ruhsatlı Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?
Dermomed Krem şişe üzerindeki kaynak adresi üretici ve ruhsat tarih sayı numaralarında anlaşılacağı gibi şirketimiz danışma hattından daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Dermomed kullanım yerleri T.C sağlık bakanlığının 06 11 2006 tarih 17302 sayılı tıbbi değerlendirme kurulu raporuna göre: Banyo ve paket uygulamaları şeklinde inflamatuvar romatizmal hastalıkların kronik dönemlerinde; kronik bel ağrısı, osteoartrit gibi noninflamatuvar eklem hastalıklarının; miyozit, tendinit, tranva, fibromiyalji sendromu gibi yumuşak doku hastalıklarının tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak,ortopedik operasyonlar gibi uzun süre hareketsiz kalma durumunda mobilizasyon çalışmalarında, kronik dönemdeki seçilmiş nörolojik rahatsızlıklarda rehabilitasyon amacıyla, tamamlayıcı tedavi unsuru olarak; kullanılabilir niteliktedir.

dermomed krem, dermomed krem nedir, dermomed krem ne demek, dermomed krem neye denir, dermomed krem hakkında, dermomed krem ile ilgili bilgiler, dermomed krem hakkında bilgi, dermomed krem ne demektir, dermomed krem anlamı, dermomed ağrı kremi
farmasi katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim