Hakkında Bilgi

Farmville Hasat Toplama Programı

Farmville Hasat Toplama Programı
Farmville Hızlı Hasat etme, Hızlı Ekme, Hızlı Biçme Programı bu oyunu uzun süre oynayanlar için bir zorunluluk haline gelmiştir tarlalar büyüdükçe ağaçlar ve hayvanlar çoğaldıkça bu işlemleri yapmak baya bir vakit almaktadır. Farmville oyununu oynamayı sevenler çığ gibi büyümekte ve hasat zamanı bazen iş saatine denk gelmektedir işte burda Farmville Hızlı Hasat Toplama Programı yardımımıza koşmakta.


İlk önce programın çalışma sisteminden bahsedelim. Programın mantığı ekranda sizin belirleyeceğiniz aralıklar içinde tıklamalar yaparak sizin tıklayarak ektiğiniz veya biçtiğiniz yerleri kendisi otomatik yapmaktır.


Programın çalışmasında dikkat edilecek hususlara gelirsek eğer yukardada belirttiğimiz gibi program sizin yerinize tıklamalar yapmakta eğer siz fareyi tıklaması gereken yere değilde başka bir yere bırakırsanız fare neredeyse oraya sırayla tıklamaya başlayacak ve buda bilgisayarınızda istenmeyen pencerelerin veya istem dışı internet sayfalarının açılmasına neden olacaktır bazı arkadaşlarımız bu durumla karşılaşmış ve programda sorun var zannetmişlerdir. Bu programı kullandıktan sonra kapatmayıda unutmayın unuttuğunuz taktirde programı çalıştırma tuşuna ((R)) bastığınız takdirde yine çalışmaya başlayacaktır ama merak etmeyin hemen ((S)) tuşuna basarak programın çalışmasını durdurabilirsiniz. uyarılarımız yaptıktan sonra programı çalıştırmaya ve nasıl kullanıldığını anlatmaya başlayalım.


Aşağıdan programı yükledikten sonra sıkıştırılmış programı açarak çalıştırın açılan pencerede üstte tarla boyutu otomatik 22 * 22 yazmaktadır siz o kısmı değiştirebiliyorsunuz örneğin 16 * 12 gibi istediğiniz boyutta yazabilirsiniz kutuya tarlanızın enini yazın ikinci kutuya ise tarlanızın dikine boyutunu yazın sonra programı minimize edin şimdi ekeceğiniz veya biçeceğiniz tarlanın en üst ve sağ ucuna gelerek R tuşuna basmak hepsi bu kadar farenin olduğu yerden başlayarak tıklamaya başlayacak ve ekme, biçme, tarlanızı yapacaktır. programı kullanırken dikkat edeceklerinize gelelim tarlanız bir bütün olmalıdır arada çit, ağaç, çiftçi, saman, vs olmamalıdır tıkladığınızda önüne ne gelirse tıklayacağı için farklı bişey gelirse önüne çalışmada aksaklık olacaktır, hepsi bu kadar sorusu olanlar yorumlara yazabilirler herkese iyi oyunlar dilerim.


Cheat Engine Programı indirmek için TIKLA


Cheat Engine Programı nasıl kullanılır Giriş için TIKLA

Farmville Komşu Ekleme İstekleri ve Komşu Bulma Giriş için TIKLA

Farmville Hızlı Level Atlama Oyun Geçme Püf Noktaları Giriş İçin TIKLA

Farmville Hızlı Tarla Ekme ve Biçme Programı 5 dk da ekin ve biçin Giriş içinTIKLA

En Hızlı ve En Çabuk Xp KAzanma Yöntemi Giriş için TIKLA
Farmville Hasat Programı, Farmville Hasat Toplama Programı, Farmville Hasat Toplama Programı İndir, Farmville Hasat Toplama Programı Download, Farmville Hasat Toplama Hileleri, Farmville Hasat Hilesi, Farmville Hasat Zamanı, Farmville Hasat Programı, Farmville Hasat Toplama Programı Nasıl Kullanılır, Farmville Hasat Toplama Programı Hakkında Bilgi, Tarlayı Hızlı Hasat Erme, Tarlayı Hızlı Biçme, Farmville Ekme Biçme Programı, Farmville Hasat Toplama Programı Anlatım,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019

Geleneksel el sanatları nelerdir
Atatürkün türk diline verdiği önem
Sigara ve Alkolün Zararları
Peri Bacaları Hakkında Bilgi
Kan Bağışının Önemi
Eitim ve gretim Eitim ve gretim