Hakkında Bilgi

Farmville Hızlı Ekme – Biçme – Hasat Etme Programı

Farmville Komşu Ekleme İstekleri ve Komşu Bulma  Giriş için TIKLA

Farmville Hızlı Level Atlama Oyun Geçme Püf Noktaları  Giriş İçin TIKLA

Farmville Hızlı Ekme - Biçme - Hasat Etme Programı
Evet Arkadaşlar İşte Farmvillenin Hilesi  biliyorsunuz tarlalar büyüdükçe ekme biçme hasat toplama işlemleri baya vakit alıyor bunlara artık son tarlanızı 5 dk içinde hem ekip hemde biçeceksiniz nasılmı işte size Farmville Programı.

Farmville Programı Nasıl Çalışır bu aslında küçük bir program kullanımı çok basit önce aşağıda linkten programı indirip bilgisayarımıza kuralım sonra program açıkken ne kadar tarla ekip biçeceksek onu belirtiyoruz örneğin 18x10 veya 20x20 gibi sonra sol üst tarladan başlamak kaydı ile hangi tarla ekilecek veya biçilecekse o kısma faremizi getiriyoruz sonra R tuşuna basıyoruz ve başlıyor tarlamızı ekmeye aynı yere gelip tekrar tıklıyorsun bu sefer tarla yapıyor yine aynı yerde marketten ürün alıp bastığında bu sefer ekiyor hepsi 5 dk. Programı Kullanırken Tarlaların Yan yana olmasına dikkat edin aksi halde boşluk felan olursa hatalı çalışacaktır. Bu program  sizi büyük bir zaman kaybından kurtaracak herkese iyi oyunlar.

NOT: İşiniz bitince programı kapatmayı unutmayın yoksa yazı yazarken R tuşuna basarsanız çalışacak ve önüne gelen her yere basacağı için sizi rahatsız edecektir. Programın kullanımı hakkında sorular olmaktadır aşağıya programın çalışması ile ilgili okuyucu sorusuna cevap olarak verilmiştir herkese iyi oyunlar dilerim.

Bir okuyucumuzun sorusuna cevap : Programı kurduğunuzda ekrana gelen programın üstünde tarla boyutu otomatik 22 * 22 yazaktadır siz o kısmı değiştirebiliyorsunuz örneğin 16 * 12 gibi istediğiniz boyutta yazabilirsiniz kutuya tarlanızın enini yazın ikinci kutuya ise tarlanızın dikine boyutunu yazın sonra programı minimize edin ekranda görünmesin burdan sonra ise dikkat edilmesi gereken ekeceğiniz veya biçeceğiniz tarlanın en üst ve sağ ucuna gelerek R tuşuna basmak burda yine dikkat edeceğiniz ekeceğiniz veya biçeceğiniz tarlayı tam olarak ekranda görmelisiniz yani ekranınıza sığmalı ekranda görünmeyen kısma gelirse oyundan çıkıp ekranda önüne neresi geliyorsa oraya tıklıyor bu program sizin belirttiğiz ölçülere göre tıklama yapmakta ekranı sığdırmazsanız sıra ile tıklarken o anda sıraya ne gelirse ona tıklayacaktır bu durumda S tuşuna basarak durdurabilirsiniz. son olarak işiniz bitince programı kapatın yoksa yazışma yaparken R tuşuna bastığınızda sürekli tıklamaya başlayacak ve siz sorun var sanabilirsiniz herkese iyi oyunlar dilerim.

farmville, farmville hile, farmville hilesi, farmville hızlı ekme, farmville hızlı biçme, farmville tarla hilesi, farmville hileleri, farmville hasat hilesi, farmville hızlı level atlama, farmville facebook, farmville hile programı indir
farmasi ocak kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim