Hakkında Bilgi

Marmaris Ayın Koyu

Marmaris Ayın Koyu
Bölgede yer alan plaj Türkiye’nin en iyi plajlarından biridir. Ayın Koyu Marmaris Datça yarımadasındaki efsanevi bir koydur. Koyun hemen yanına teknelerin yanaştığı küçük bir iskele bulunmaktadır. Burası günü yürüyüş yaparak geçirebileceğiniz gibi dalış kıyafetleri edinerek eğlenceli ve heyecanlı dalış keyfi yapılabilecek bir yerdir. Burada özel eğitmenler eşliğinde dalış yapmak mümkündür. Biraz yorularak tepeye çıktığınızda manzara sizi etkisi altına alacak ve hemen bu rüya gibi görüntüyü kaydetmek için makinenize sarılacaksınız. Ayrıca Ayın Koyu’ nda bulunan tesislerde sabah kahvaltı yapabileceğiniz gibi akşamın loş ışıklarında plaja atılan masalarda, denizin sesi eşliğinde dilerseniz saç kavurmanızı, dilerseniz birbirinden lezzetli birçok balığı afiyetle yiyebilirsiniz.

Ayın Koyu Ulaşım
Özel araçla buraya ulaşmak için Marmaris Karacasöğüt tarafı kullanılabilir. Marmaris Karacasöğüt ayrımına girdikten yaklaşık 10 km sonra, sol tarafta Ayın Koyu bulunmaktadır. Buradan saparak Okluk Koyu denen yerin güneyinden dolaşmak 11 km sonra sizi bölgeye ulaştıracaktır. Bölgeye toplu ulaşım için de Marmaris’ten dolmuşlar kullanılabilir. Önceden araştırma yapmak faydalı olacaktır.

Ayın Koyu Konaklama
Koyun çevresinde birçok konaklama seçeneği bulmak mümkün. Koya yakın bölgelerde dilerseniz denize sıfır otellerde kalırsınız, dilerseniz zambak, sarmaşıkların sardığı, bu kokularla uyandığınız, evdeki rahatlığınızı aratmayacak pansiyonlarda. Oteller günlük 30 liradan başlayan fiyatlara sahiptir. Erken rezervasyon ile çok daha ekonomik fiyatlara konaklama yapmak mümkün.Marmaris Ayın Koyu, Marmaris Ayın Koyu Nerede, Marmaris Ayın Koyu Nasıl Gidilir, Marmaris Ayın Koyu Hakkında Bilgi, Marmaris Gezilecek Yerler,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim