Hakkında Bilgi

Saklı Göl

Saklı Göl - Marmaris - Muğla
Marmaris Saklı Göl’e Sedir Adası yolundan Çamlıköy’e giriş yaparak ulaşabilirsiniz. Saklı Göl Marmaris’ten Muğla yönüne doğru giderken Sedir Adası sapağından girip Çamlıköy içine girince sizi karşılar.

Saklı Göl, tertemiz havası, yeşil doğanın ve mavi gökyüzünün arasına gizlenmiş, hafızalardan silinmeyecek kadar cezbedici bir noktadır.

Doğayla baş başa, huzurlu bir ortamda keyifli saatler geçirebileceğiniz Saklı Göl, çevresinde gizlenmiş güzellikleriyle de görenleri kendine hayran bırakıyor.

Hem yerli hem de yabancı turistlerin ilgiyle ziyaret edildiği bir yer olma özelliğini hala korumaktadır ve burada dostlarınızla unutulmaz bir mangal keyfi yapabilirsiniz.

Saklı Göl Marmaris, gezinizin ardından Muğla’da bulunan Turgut Şelalesi’ni, Kızkumu’nu ve Marmaris Kalesi’ni de gezi listenize kesinlikle dahil edin.Saklı Göl, Saklı Göl Nerede, Saklı Göl Nerde, Marmaris Saklı Göl Hakkında Bilgi, Marmaris Gezilecek Yerler, Marmarisde Gezilecek Yerler, Marmarisin Gezilecek Yerleri, Saklı Göl Nasıl Gidilir,
farmasi haziran kataloğu 2019
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim