Hakkında Bilgi

Seastar Apart Otel

Seastar Apart Otel - Fethiye
Muğlanın Fethiye ilesinde bulunan Seastar Apart Otel Fethiye kasaba merkezi ile apart arasında 10 dakikalık yürüme mesafesindedir. Seastar Apart Otel Fethiye, temel hizmetlerin tamamına sahip 18 adet daire bulundurmaktadır. Herbiri küçük mutfak, kablo / uydu TV ve TV içermektedir. Tüm standart daireler klimalı olup buzdolabı ve kanape bulundurmaktadır.

Seastar Apart Otel, çocuk havuzu, açık havuz ve ücretsiz kablosuz internet yanısıra bowling, kasa ve 24 saat resepsiyon hizmeti de vermektedir.

Tesis kütüphane, araba kiralama hizmeti ve bahçe hizmeti de bulundurmaktadır. Konuklar, havuza atlayıp yüzebilir ve havuz yanındaki barda içeceklerinin tadını çıkarabilirler. Aparttaki eğlenceli su aktiviteleri yalnızca apart müşterilerine özeldir.

Seastar Apart Otel Fethiye hem restoran hem de bar ile hizmet vermektedir.Seastar Apart Otel, Fethiye Seastar Apart Otel, Seastar Apart Otel Nerede, Seastar Apart Otel Nerde, Seastar Apart Otel Hakkında Bilgi, Fethiye Apartları, Fethiyedeki Apartlar, Fethiye Otelleri, Fethiyedeki Oteller
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim