Hakkında Bilgi

Java Nedir

Java nedir?
Java yazılımı online oyun oynamanızı, dünyanın dört bir yanındaki insanlarla sohbet etmenizi, konut kredinizin faizini hesaplamanızı, resimleri üç boyutlu olarak görüntülemenizi ve daha pek çok şey yapmanızı sağlar. Ayrıca, şirketlerin bilgi işlem sistemlerinin temeli olan intranet uygulamalarının ve diğer e-iş çözümlerinin de ayrılmaz bir parçasıdır.

Java, ilk olarak Sun Microsystems tarafından 1995'te piyasaya sunulan bir programlama dili ve bilgi işlem platformudur. Yardımcı programlar, oyunlar ve ticari uygulamalar gibi son teknoloji ürünü pek çok program bu teknolojiyi temel alır. Java, dünya çapında 850 milyon bilgisayarda ve cep telefonları ile televizyonlar gibi milyarlarca aygıtta çalışmaktadır.
Java yazılımı niye gerekir?

Pek çok uygulama ve web sitesi, sisteminizde Java yüklü değilse çalışmaz. Üstelik bu tür uygulamaların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Java hızlı, güvenli ve güvenilir bir teknolojidir. Bugün Java teknolojisini dizüstü bilgisayarlardan veri merkezlerine, oyun konsollarından bilimsel amaçlı süper bilgisayarlara, cep telefonlarından Internet'e kadar her yerde bulabilirsiniz!
Java'yı indirmek ücretsiz mi?

Evet, Java yazılımını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. En son sürümü http://java.com sitesinde bulabilirsiniz.
Neden en son Java sürümüne geçmeliyim?

En son Java sürümü, bilgisayarınızda çalıştırdığınız Java uygulamalarının başarım, kararlılık ve güvenilirlik özelliklerini artırmaya yönelik önemli yenilikleri içerir. Bu ücretsiz güncelleştirmeyi yüklediğinizde, Java uygulamalarınızın güvenli ve verimli biçimde çalışacağından emin olabilirsiniz.

java, java nedir, java ne demek, java neye denir, java hakkında, java ile ilgili bilgiler, java hakkında bilgi, java ne demektir, java anlamı, java tanımı, JAVA NEDİR, Java nedir, java ne işe yarar, javayı neden kurmalıyım, java neden gerekli, java indir, java yükle, oyun,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim