Hakkında Bilgi

Kapitalizm Oyunu

Kapitalizm Oyunu Hakkında Bilgiler
Facebookta farmville oyununun tutulmasının ardından diğer oyunlarda hızla açılmaya başladı bu satede kullanıcıları facebookta tutmayı başarıyorlar ve diğer sosyal sitelerin çok çok önündeler hatta sırf bu oyunlar için facebook a üye olanlar bile var, şunuda söylemeden geçemeyeceğim piyadasa bulunan şiddet dolu oyunlardan sonra bu oyunlar herkes tarafından makul görülmektedir ve ailelerin beğenisini ve rızasını kazanmasıda bu oyunların gelişmesi ve çoğalmasına etkili olmaktadır.

Şimdide Facebookta yie bir oyunu tanıtalım Kapitalizm oyunu Bu oyunda farmville tarzında bir oyun ama her yeni çıkan oyun tabiki farmvilleden daha gelişmiş olarak çıkmakta, işi bu oyunda biraz daha büyütmüşler Farmville de bahçeler tarlalar oluşturuyorsanız, kapitalizm oyununda da dükkanlar, fabrikalar, madenler, bağlar, bahçeler, tarlalar kuruyorsunuz.

Oyunun başlangıcında 12 milyon lira size hediye olarak veriliyor. Bu 12 milyon lira ile 1. Seviyede olduğunuz için sadece manav ve tekel büfesi açabilyorsunuz. yapmanız gereken elinizdeki para ile açtığınız büfenin içini doldurup bunları piyasadaki diğer fiyatlarla karşılaştırarak satışını yapıyor ve para kazanıyorsunuz. kanadığınız parayı ister bankaya yatırıp faiz alarak veya yeni yatırımlarda değerlendirebilirsiniz.

Kazandığınız paralar sizin oyundaki sıranızı belirliyor, oyun sıralaması servetinize göre oluşturuluyor. Seviye atladıkça fabrikalar, madenler, bahçeler, tarlalar kurabiliyorsunuz. bu maden fabrika gibi yerleri istediğiniz şehirde kurmanız mümkün, birçok farklı market kurabilirsiniz kazandığınız paralarla döviz bürosundan döviz alabilir bankaya yatırabilir işlerin iyi gitmediğindede iflasınızı verebilirsiniz.

Marketleri kurarken paraya ihtiyacımız var ama fabrika kurmak için YILDIZ ihtiyacımız olacak fabrikayı yıldızla kuruyoruz. Yıldız kazanmak içinde rakip eklemek veya para ile satın almanız geekmektedir.

Oyunla ilgili daha detaylı bilgilere zaman içerisinde değineceğiz herkese iyi oyunlar.

Kapitalizm Oyunu, Kapitalizm Oyunu Nedir, Kapitalizm Oyunu Hakkında, Facebook oyunları, Facebook Kapitalizm Oyunu, Kapitalizm Oyunu Nasıl Oynanır, Kapitalizm Oyunu Hileleri, Kapitalizm Oyunu Püf Noktaları, Kapitalizm Oyunu Hilesi,
farmasi ocak kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim