Hakkında Bilgi

Kırmızı Pancarın Faydaları

Kırmızı Pancarın Faydaları
Kırmızı pancarın faydalarından en önemli olanı tansiyonun düzenlenmesinde olan etkisidir. Yapılan araştırmalar sonucunda 1 bardak kırmızı pancar suyunun 24 saat boyunca tansiyonu düzenlediği görülmüştür. Kırmızı pancarın diğer faydaları ve hazırlanışı ise şu şekilde;

Kırmızı pancar suyunun kan basıncını düşürücü etkisinin 3-4 saat içinde zirveye çıktığı ve 24 saat boyunca devam ettiği gözlenmiştir”.Hipertansiyon hastaları mutlaka günde 1 bardak içmelidir.

Kırmızı Pancar; Saç dökülmeleri, sedef hastalığı, egzama hastalığı, ürtiker, kurdeşen, vücut kaşıntıları ve karaciğer hastalıklarına da faydalıdır. Cildi güzelleştirir.

Kırmızı Pancar Suyu Nasıl Hazırlanır?
Kırmızı pancarı, 1 gece önceden, sirkeli suya koyup, bekletin. Sabah, pancarı kaynar suya koyarak, 3 dak kaynatın. Bir süre demlendirdikten sonra, suyunu süzün ve cam bir kavanoza koyun. Bu suyu 3 hafta boyunca, günde 3 kez aç karnına için.

kırmızı pancar, kırmızı pancarın faydaları, kırmızı pancarın faydası, kırmızı pancarın yararları, kırmızı pancar neye iyi gelir, kırmızı pancarın sağlığa faydaları, kırmızı pancarın faydası, kırmızı pancarın yararı, kırmızı pancar nedir,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim