Hakkında Bilgi

Merkezi Ankarada Bulunan Çevre ile ilgili Vakıflar

Merkezi Ankarada Bulunan Çevre ile ilgili Vakıflar

TÜRÇEV
Türkiye Çevre Eğitim Vakfı TÜRÇEV, merkezi Ankara’da olan bir Sivil Toplum Kuruluşu’dur.
Kısa adı Türçev olan Türkiye Çevre Eğitim Vakfı, 1993 yılında Turizm Bakanlığı’nın girişimiyle Mavi Bayrak Programı’nın ülkemizde de başlatılabilmesi amacıyla kurulmuş olup, başta Antalya ve Muğla olmak üzere ülke çapında etkinlik göstermektedir. Vakıf, Uluslararası Çevre Eğitim Vakfı (Foundation for Environmental Education, FEE) üyesidir.

TÜRKİYE ÇEVRE VAKFI
Türkiye Çevre Vakfı, Medenî Kanun hükümlerine göre çalışan, kâr amacı olmayan, bağımsız bir gönüllü kuruluştur. Dr. Cevdet Aykan, Serbülent Bingöl, Muslih Fer, Ertuğrul Soysal, Prof. Dr. Necmi Sönmez, Engin Ural ve Altan Ünver tarafından 1 Şubat 1978’de Ankara’ da kurulmuştur.

AHLAT KÜLTÜR, SANAT VE ÇEVRE VAKFI
Vakfın Merkezi Ankara’ dır. Memleketimizin kültürel, sanatsal potansiyelini en iyi bir biçimde değerlendirmek, AHLAT’ ın bünyesinde barındırdığı tarihsel güçten, sahip olduğu müstesna çevre yapısından yararlanarak, milli kültürümüzün, sanatsal değerlerimizin tüm unsurlarını ülke ve dünya kamuoyuna tanıtmak için türlü faaliyetlerde bulunmak.

Merkezi Ankarada Bulunan Çevre ile ilgili Vakıflar, Merkezi Ankarada Bulunan Vakıflar, Ankarada Bulunan Çevreci Vakıflar, Ankaradaki Çevre Vakıfları, Ankaradaki Çevre ile ilgili Vakıflar, Ankarada Bulunan Çevre İle ilgili Vakıflar,
farmasi haziran kataloğu 2019
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim