Hakkında Bilgi

Metroseksüel Nedir

Metroseksüel Nedir
Temiz ve her zaman mis gibi kokmak giydiği kıyafeti üzerinde taşıyabilmek şık olmak ağız, diş temizliğine özen göstermek manikür, pedikür dış görünüşüne çeki düzen vermek özen göstermek boyalı ayakkabılar giymek, bulunduğu ortama göre giyinmek erkeklerin her zaman bakımlı ve çekici olmalarını sağlar.

Günümüz de böyle bakımlı erkek profillerine, dilimize son zamanlarda katılan ‘''metroseksüel'''' (bakımlı erkek) tanımlaması yapılıyor.

Metroseksüel olmak sadece giyim kuşam ve kendine bakımla olmuyor bildiğiniz üzere. . . Bunun yanında kişinin kibarlığını nezaketini görgüsünü insanlığını karşılıklı insan ilişkilerini iyi olarak taşıması gerekiyor

Metroseksüel erkek nasıl olunur?
· Tıraş olurken mutlaka güzel kokulu tıraş kremi kullanın. Tıraştan sonra da cildinizin yumuşaklığı ve pürüzsüzlüğü için tıraş losyonunu alışkanlık haline getiriniz. .
· Her sabah duş alınız. Kesinlikle ter kokmayınız.
· Kilonuza dikkat ediniz spor yapınız.
· Dişleriniz beyaz görünümlü olmalı ve günde birkaç kez fırçalamalısınız.
· Saçlarınız sert ise mutlaka saç kremi kullanınız.
· Her zaman temiz ve ütülü kıyafetler giyiniz ve üzerinizde taşımasını biliniz.
· Boyasız ayakkabıyla kesinlikle dolaşmayınız.
· Ellerinizin ve ayaklarınızın bakımını mutlaka yaptırınız ve krem kullanınız.
· Mutlaka parfüm kullanınız. Yalnız şişeyi üzerinize boşaltmayınız.
· Etrafınızda ki kişilere cinsiyet ayırt etmeksizin her daim kibar ve nezaket kuralları içerisinde davranınız.
· Müsait olmadığınız anlarda size ulaşmaya çalışan kişilere müsait olduğunuzda mutlaka geri dönün. Bu sizin kaliteli kişiliğinizi yansıtır. Aksi takdirde sıfıra düşebilirsiniz.
· Bu şık ve ağır görünüm içerisinde her daim mütevazı alçak gönüllü olunuz.

metroseksüel, metroseksüel nedir, metroseksüel ne demek, metroseksüel ile ilgili bilgiler, metroseksüel hakkında bilgi, metroseksüel ne demektir, metroseksüel anlamı, metroseksüellik, metroseksüel olmak, metroseksüel erkek, metroseksüel erkekler, metroseksüel erkek nedir, metroseksüel kimdir, metroseksüel erkek nasıl olur, metroseksüel kimlere denir,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim