Hakkında Bilgi

Pixazza Hakkında

Pixazza Hakkında
Sitenizde bulunan resimlerin üzerine reklam alma prensibine dayanıyor fikir. Sitenizde yayınladığınız resimleri Pixazza inceliyor ve resimdeki ürünleri (giysi, elektronik eşya, tatil vb gibi) ilan verenler ile eşleştiriyor.

Sitenize giren ziyaretçiler resimlerin üzerinden mouse'ları ile geçtiklerinde her ürünün üstünde ilgili ilanlar çıkıyor. Eğer ziyaretçi bunlardan birini tıklar ise kazanılan gelirden sizde pay alıyorsunuz.

Bu işlemi yapmak için bir kullanıcı hesabı almanız ve verilen Java kodunu sitenize koymanız yeterli. Sitenizde daha önceden yayınlanmış bile olsa tüm resimler incelenip değerlendiriliyor. Şu an için Amazon, BlueFly gibi parekendeciler ile anlaşma imzalanmış durumda. Bu sistemi kullanan sitelere örnek olarak ise Lainey's Entertainment Update - Celebrity Gossip | Photos | News | Videos gösterilebilir. Özellikle ünlülerin üzerindeki giysiler veya kullandıkları aksesuarları almak isteyen hayranları hedefleyen magazin siteleri için iyi bir kazanç kapısı, ilan verenler için de tüketiciye doğrudan ulaşabilecekleri iyi bir araç olabilir.

Pixazza'nın yöneticilerinden James Everingham eşleştirmenin insan gücü ile yapıldığını belirtiyor ve hiç bir algoritmanın bu eşleşmeyi yapamayacağını ileri sürüyor. Google bu işe iki yatırım firması (August Capital ve CMEA Capital) ile birlikte 5.75 milyon dolar yatırdığını belirtiyor. SabahPixazza, Google tarafından satın alınmış olan ve Adsense reklamları ile desteklenen, statik resimler üzerinden hem ürün satışı hem de tık bazlı gelir elde edebileceğiniz bir reklam sitesi. Sistemde iki tür reklam söz konusu. Bunlardan birincisi direkt tüm resimlerinizde çıkan text bazlı bildiğimiz Adsense reklamları, ikincisi ise etiketleme sistemiyle çalışan ilgili ürün reklamları.Kısaca tık ve komisyon bazlı gelir elde edebilirsiniz.

Pixazza’ya üye olduktan sonra siteniz için oluşturulan kodu sitenize ekliyorsunuz ve siteniz bir onay aşamasına giriyor. Siteniz onaylandıktan sonra kontrol panelinizden ayarlarınız doğrultusunda, etiketlenmemiş resimlerinizde Adsense text reklamları, sistem tarafından taranan ve kabul gören resimlerinizde ise sizin etiketlediğiniz ilgili ürün reklamları yayınlanıyor. Bu reklamlar sizin tarafınızdan etiketleniyor. Geçerli olan ürünlerde ürünlerin satışından komisyon da alabiliyorsunuz. Ürün reklamlarında henüz Türkiye’den mağazalar bulunmasa da reklamların albenisi ziyaretçilerinizin dikkatini oldukça çekiyor. Örneğin, futbolcu resmine etiketlediğiniz bir forma reklamı ziyaretçiniz için oldukça ideal bir reklam biçimi ve geri dönüşü bir o kadar yüksek.

Onaylanan hesabınız üzerinden sisteme birçok site ekleyebilirsiniz. Tabi bu siteler de teker teker onay aşamasından geçmekte. Ödeme limitinin 10$ olduğu Pixazza, ödemeleri Paypal aracılığı ile yapıyor.
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim