Hakkında Bilgi

Radmin Remote Administrator

Radmin ( Remote Administrator ), uzakta bulunan bir bilgisayar üstünde gerçek zamanlı çalışmanızı sağlayan güvenli bir yönetim programdır.

Radmin, uzaktaki bilgisayarın ekranını ve diğer tüm kontrollerini size transfer ederek etkili bir kontrol ve konforlu bir yönetim sunar. Aynı bilgisayar ile birçok bağlantı yapılabilir. Radmin gelişmiş dosya transfer özelliklerine sahiptir. Uzaktaki bir bilgisayar kapatılabilir , yeniden açılabilir.Ayrıca modem bağlantısında bile yüksek performans gösterir. Bu özelliği sayesinde Internet üzerinden kullanıldığında çok verimlidir.

Radmin, güçlü 128 bit veri şifrelemesi, Nt güvenliği, Ip filtrelemesi ve diğer güvenlik özelliklerini de ayrıca bünyesinde barındırır.

Radmin, HelpDesk ve Network yönetimi ve eğitimlerde kullanılmak üzere tasarlanmıştır
Uzaktaki bilgisayarınızı kolay ve hızlı bir şekilde kontrol edebildiğiniz zaman Radmin’ e teşekkür edeceksiniz . Uzaktaki bilgisayarınızı Internet üzerinden inanılmaz bir performans ile kontrol edeceksiniz. Benzer diğer programlarla karşılaştırın. Radmin son derece küçük ve hızlıdır Bilgisayarınızda fazla yer kaplamaz.

Genel Özellikleri:
* Radmin sunucusu, bir servis olarak işletim sistemi, içinde çalışır.
* Birden çok bağlantıya aynı anda izin verir.
* Birden çok bilgisayar bir tek bilgisayara aynı anda bağlanabilir. Her bir bağlantı ayrı bir iş olarak yürütülür.
* Radmin video kartın çekirdek yazılımını doğrudan kullanır. Bu nedenle görüntü transferlerinde inanılmaz bir hıza ulaşır.
* Yerel ve uzak bilgisayarlar arasında aynı anda dosya tranferi yapılabilir.
* Radmin uzaktaki bilgisayar üzerinde Telnet erişimine izin verir.

Güvenlik:
# Windows Nt, Windows 2000 güvenlik seviyelerini kullanabilir. Bu özellik kullanıldığında, kullanıcılara veya kullanıcı gruplarına tanınan haklar Radmin tarafından dikkate alınır. Eğer bir kullanıcının Telnet açmasına izin vermemiş iseniz,Radmin de Telnet oturumuna izin vermez.
# Radmin 128 bit şifreleme algoritması kullanara iki bilgisayar arasında transfer edilen her türlü bilgiyi ( ekran görüntüleri de dahil şifreleyebilir.
# Ip filtrelemeyi destekler.
# Radmin 2048 x 2048 x 32 milyon rengi destekler.
Kullanım:Radmin kolay kullanımlı dost bir yazılımdır. Radmin’ in önemli bir avantajı da son derecebasit kullanıcı arayüzüdür. Bu nedenle öğrenilmesi son derece kolaydır ve eğitim gereksinimi yoktur.

Sistem Gereksinimleri:
Özel donanım gereksinimi yoktur.
Eğer bilgisayarınızda win95 veya üztü bir işletim sistemi varsa ve en az 386 işlemci ile 8 Mb Ram’ a sahipseniz Radmin sisteminizde çalışır.
* Windows Nt 4.0 : Services Pack 4 veya daha üst bir sürümün yüklü olması gereklidir.
Türkçe Kullanım İçin:

Türkçe Dil desteği
Radmin ile birlikte verilen Türkçe dil desteği dosyasını kullanarak , ürünü Türkçe olarak kullanma imkanı bulacaksınız. Yüklemenin tamamlanmasından sonra CD nin içinde bulunan 1055.lng dosyasını, Radmin’ i yüklediğiniz dizine ( Muhtemelen "Crogram FilesRadmin" ) kaydediniz.
Radmin Kullanımı, Radmin Kurulumu, Radmin Nasıl Kullanılır, Radmin Nedir, Uzak Bilgisayar Bağlantısı, Uzak Masa Üstü, Uzak Bilgisayara Erişim, Uzaktan Yardım,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim