Hakkında Bilgi

Rüyada Adet Olduğunu Görmek

Rüyada Adet Olduğunu Görmek
Rüyasında aybaşı olduğunu görmek, dininin fesat olduğuna işarettir.

Karisinin Adet olduğunu görmek, dünya islerinin zorlaşacağına, eğer karisi iyi ve dürüst bir kadın ise, dininin kuvvetine, bir kadının hayız olduğunu görmesi, onun bir mala sahip olacağına delalet eder.

Gerek erkek ve gerek kadın Adet olduğunu ve gusül edip elbisesini giydiğini görmesi, dünyada ve ahrette isteğine kavuşacağına işarettir.

Ebu Said El-Vaiz'e göre; bir kadın Adet olduğunu görse, eğer kısır ise çocuğu olur. Bazı yorumcular, Adet görmek yalana delalet eder, diyorlar.

Es Salimi'ye göre ; ihtiyar bir kadının kendisini kirlenmiş görmesi ecelinin yaklaştığına, küçük kızın bu rüyayı görmesi bikrinin (kızlığının) izalesine, bir rivayete göre ihtiyar kadin ile küçük kızın Adet görmesi ölüme, diğer bir rivayete göre de, küçük kizin bu rüyayi görmesi evleneceğine işarettir.
Bir baska rivayete görede: Rüyada Adet olduğunu gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur. Kadın kendisinin Adet olduğunu görse, günah sayılan bir ise bulasir. Yıkansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider.

Bir kadın kendisinde Adet kani olmayan bir kan olduğunu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istediği halde kurtulması kolay olmayan bir suç ve kabahatte bulunur.

Bir kadin rüyada Adet olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocası ile beraber bulundukları şehirden göç ederler.

Bazı tabirciler, erkeğin kendisini Adet olarak görmesi, yalan söylemesi olarak yorumluyorlar.

Başka bir rivayete görede ; Erkeğin rüyada Adet olduğunu görmesi, kendisine helal olmayan bir kadınla cinsi münasebette bulunmasına işaret eder.

Hanımının Adet olduğunu gören kimsenin is ve mesleğinde durgunluk olur.

Hanımının Adet olduğunu gören kimse, arzu ve istekleri yasaklanır, arzusu na kavuşmadan mahrum olur. Adet, dinde oruç ve namazda noksanlıktır. Haizin hastalıkla tabir edildiği de söylenmiştir.

Gebe kadının Adet olduğunu görmesi erkek çocuk doğurmasına işaret eder.
rüya tabirleri, rüyada adet olmak, rüyada aybaşı olmak, rüyada karısının adet olduğunu görmek, rüyada hamile kadının adet olduğunu görmesi, rüyanın yorumu, adet olma, kan, hamile, abdest, banyo, rüya, rüya tabirleri, rüya yorumu, rüyada görmek, rüyanın, rüya sözlüğü, rüyada karısının adet olduğunu görmenin anlamı,
farmasi ocak kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim