Hakkında Bilgi

Rüyada Atlamak

Rüyada Atlamak
Rüyada Bir yerden başka bir yere atlamak, sosyal statünüzün değişmesi anlamındadır.

Rüyada Aşağı atlamak, para durumun tamamen tersine dönmesi, yukarı atlamak, gelire ve zenginliğe; dere, hendek veya duvardan atlamak, rahata ermek demektir.

Rüyada Hangi sebeple olursa olsun yukarıdan aşağıya atlamak değer yitirmeye, iyi halden sevimsiz duruma gelmeye, Aşağıdan yukarıya sıçramak hızla gelecek derecelere,

Rüyada Bir yerden bir yere atlamak can sıkıcı söze, Bir engeli aşmak amacıyla atlamak bir zorluğun üsttesinden gelmeye,

Rüyada Bir yerden bir yere kendi iradesi dışında fırlatılmak, istemeksizin bir halden diğer bir hale geçmeye ya da tayin olmaya delalet eder.

Rüyada Bir yerden, bir tepeden, bir hendekten atlamak, hayatta geçirilecek yasama zorluklarina isarettir.

Rüyada bir çukuru atlayarak geçtigini görmek, büyük bir kazadan kil payi kurtulacaginiza delalet eder. Bir dagdan asagiya atlayarak indigini gören, büyük bir üzüntüden kurtulur.

Rüyada Bir dereden atlayarak karsi sahile geçtigini görmek, kendisi hakkinda yapilan haksiz iftiralardan arkadaslarinin kendisinin haberi olmadan yaptiklari lehindeki sahadetlerle temize çiktigina isarettir.

Rüyada gerek korku ve gerekse çabuk hareketten dolayi bir yere atlamak, kisinin canini sikacak müskül bir söze isaret eder.

Rüyada Yüksek yerden asagiya atlamak, iyi halden kötü hale meyletmeye, asagidan yukariya siçramak da, insanin çabucak yüksek dereceye çikmasina, yukaridan asagiya atlamak da, kiymetinin çabucak düsmesine isaret eder.

Rüyada Atlamak, Rüyada Yüksekten Atlamak, Rüyada Atlamak Ne demek, Rüyada Atlamak Nedir, Rüyada Atlamanın yorumu, Rüyada Atlamanın tabiri, Rüyada Yüksekten Atlamanın tabiri, Rüyada Yüksekten Atlama ne demek, Rüya, Rüya tabirleri, Rüyanın tabiri, Rüyanın yorumu,
farmasi katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim