Hakkında Bilgi

Rüya Tabirleri Ayna Görmek

Rüyada Ayna Görmek
Rüyada ayna bazen yolculuğa delalet eder.

Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir. Aynanın kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir.

Rüyada ayna silmek ünlü olmaya; ayna sırlamak bir kötülüğe, sırları dökülmüş ayna, kazançlı bir yardım almaya;

Rüyada aynaya ya da su yüzüne bakarak kendi yüzünü görmek evlenmeye ya da çocuğa, Aynaya bakıp bir şey görmemek hayal kurmaya, Aynanın güzelliği kadının güzelliğine, kırılması kadının ölümüne, çirkinliği çirkin kadın veya erkeğe, temiz vanaya sevinçle bakmak sıkıntıdan kurtulmaya,

Rüyada gümüş ayna mihnet, altın ayna dince güzelliğe, Kirli ve lekeli ayna kalbin bu hallerine,

Rüyada kadının aynada kendini erkek suretinde görmesi oğul evladına, kız siması ile görmesi kız çocuğuna,

Rüyada yuvarlak ayna, dedikodular yüzünden üzülmeye, çerçeveli ayna, para kaybına, kırık ayna, eşin ölümüne,

Rüyada aynanın kayıp olması, büyük paralar kazanmaya işarettir.

Rüyada aynaya bakmak, yeni bir çevre ve yeni dostlar edinmeye işarettir. Bir aynaya bakarak çok güzel olduğunu düşünen birinin önünde, mutluluk, ama aynaya bakarken solgun ve bitkin olduğunu görmek önünde sıkıntılarla dolu bir döneme girildiğine işarettir.

Rüyada ayna satmak, işlerde zarara girmek demektir.

Rüyada aynanın kırılması kötü bir haber alınacağını belirtir

Rüyada aynada kendinizi gördüyseniz, sıkıntının ve hastalığın işaretidir. Başka bir kişiyi görmek başkaları tarafından kullanılacağınız anlamına gelir.

Rüyasında kendisini aynaya bakarak güzel gören kimsenin önünde mutluluk verecek bir devre vardır. Bitkin ve çirkin gören kimse ise sıkıntılı bir döneme girecek demektir.

Rüyada aynanın kırıldığını gören kimsenin, hanımı ölür. Aynaya bakarak orada bir genç gören kimse, bulunduğu yerde otoritesine veya ticaretine veya diğer şeylere düşman olan birisini görür. Orada yaşlı bir kisi görürse, o kimse bulunduğu yerde kendisine dost olan birisini görür.

Rüyada gümüşlü bir aynaya baktığını gören kimse, sıkıntı, keder ve korkuya düşer dediler.

Rüyada altın ayna dince kuvvet, zenginlik ve vazifeden atıldıktan sonra yeniden ise girmektir. Hasta olan bir kimsenin rüyada aynaya bakması, onun öleceğine işaret eder.

Rüyada ayna yolculuğa ve aynada görülenle ilişkili bir hamileliğe işaret eder. Söyle ki aynada görülen kadın ise, bazen o, dişi bir çocuk, erkekse, erkek bir çocuk olur. Bir erkek rüyada aynaya baksa ve kendisini başka bir şekilde görse, o kimse malca zarar eder, aklı noksanlaşır.

Rüyada kendisini aynada bir kadın seklinde gören kimsenin, bir kızı olur, bekar ise evlenir.

Rüyada kendisini aynada gören kadın hamile ise karnındaki çocuk kendisine benzeyen bir kız çocuğudur. Eğer hamile değilse, kocası bir hanımla daha evlenir. Gördüğü kadın onun kuması olur. Hapiste bulunan bir kimse rüyada kendi yüzünü görse hapislikten kurtulur.

Rüyada aynaya arka tarafından baktığını gören kimse, hanımına arka taraftan yakınlıkta bulunur. Cilalı ve berrak bir aynaya baktığını gören kimsenin, üzüntü ve kederleri gider.

Rüyada paslı ayna kisinin kötü halidir. Aynanın temiz olmayıp kirli olması rüya sahibinin büyük bir üzüntü ve hederi bulunduğuna delalet eder.

Rüyada ayna görmek olacak birçok şeyi açıklar.

Rüyada aynaya bakmak, çevrenizdeki insanlara karşı ters cevap vermek huyunuz olduğu için bütün dostlarınızla olan ilişkilerinizin bozulacağına işarettir.

Rüyada Ayna Görmek, Rüya Tabirleri Ayna Görmek, Rüyada Ayna Görmenin Yorumu, Rüyada Ayna, Rüyada Gümüş Ayna Görmek, Rüyada Altın Ayna Görmek, Rüyada Yuvarlak Ayna Görmek, Rüyada Paslı Ayna Görmek, Rüyada Temiz Ayna Görmek, Rüyada Oval Ayna Görmek, Rüyada Ayna Kırmak, Rüyada Ayna Sattığını Görmek, Rüyada Ayna Sildiğini Görmek
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim