Hakkında Bilgi

Rüyada adet kanı görmek

Rüyada adet kanı görmek
Bir kadın kendisinde Rüyada Adet Kanı olmayan bir kan olduğunu görse, kendisi için bir adet haline gelen ve kurtulmak istediği halde kurtulması kolay olmayan bir suç ve kabahatte bulunur.

Rüyada Adet (Aybaşı - Regl) olmayla ilgili birçok tabir bulunmaktadır bunlar şöyledir.

Rüyada aybaşı olduğunu görmek, dininin fesat olduğuna işarettir.

Gerek erkek ve gerek kadın Adet olduğunu ve gusül edip elbisesini giydiğini görmesi, dünyada ve ahrette isteğine kavuşacağına işarettir.

Ebu Said El-Vaiz’e göre; bir kadın Adet olduğunu görse, eğer kısır ise çocuğu olur. Bazı yorumcular, Adet olduğunu görmek yalana delalet eder, diyorlar.

Es Salimi’ye göre; ihtiyar bir kadının kendisini kirlenmiş görmesi ecelinin yaklaştığına, küçük kızın bu rüyayı görmesi bikrinin (kızlığının) izalesine,

Rüyada ihtiyar kadin ile küçük kızın Adet görmesi ölüme, bir rivayete göre de, küçük kizin bu rüyayi görmesi evleneceğine işarettir.

Rüyada Adet olduğunu gören kimse mahremine yakınlıkta bulunur.

Rüyada Kadın kendisinin Adet olduğunu görse, günah sayılan bir ise bulasir. Yıkansa günahtan tevbe eder, üzüntü ve kederi gider.

Bir kadin rüyada Adet olduğu halde kocasının kendisiyle cinsi münasebette bulunduğunu görse, kocası ile beraber bulundukları şehirden göç ederler.

Rüyada Adet, dinde oruç ve namazda noksanlıktır. Haizin hastalıkla tabir edildiği de söylenmiştir.

Rüyada Adet Olduğunu Görmek, Rüyada adet kanı görme, Rüyada adet kanını görmek, Rüyada adet kanı görmenin tabiri, Rüyada adet kanı görmenin yorumu
farmasi haziran kataloğu 2019
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim