Hakkında Bilgi

Rüyada Araba Görmek

Rüyada Araba Görmek
Rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldigi tedbire, isaret eder. Bir kimse agir yük yüklenmis bir arabaya bindigini, halbuki o arabanin sekli binilecek bir seyden baska bir sekilde oldugunu görse, o kimseye üzüntü ve keder isabet eder.

Rüyada araba görmek, rüya sahibinin geçimi için aldigi tedbire, delalet eder. Çünkü araba, birçok seyden meydanagelir. Çesitli seyler yüklenilerek bir yerden diger yere nakleder.

Bir kimse rüyada arabaya bindigini ve arabanin kollari altindada birtakim Insanlarin oldugunu görse, rüya sahibinin, onlara hükümdar olmasina veya hayirli evladi olacagina delalet eder. Eger bu rüyayi yolculuk yapmak arzusunda bulunan bir kimse görse, yolculugundan geri kalmasina ve isinin agirlasmasina delalet eder.
rüyanın anlamı, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın tabiri, rüyada araba görmek, rüyada araba görmek ne demek, rüyada araba görmek ne anlama gelir, rüyada araba görmek nedir, rüyada araba görmenin yorumu nedir, rüyada araba görmenin anlamı nedir, rüyada araba görmenin tabiri nedir,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim