Hakkında Bilgi

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Rüyada Deniz Suyu İçmek

Rüyada Denizin suyundan içtiğini görene hüzün ve keder isabet eder.

Rüyada Denizden su alıp içtiğini gören, içtiği su kadar mala işarettir, yahut ayni miktarda ilim ve irfana sahip olur, içtiği su bulanık ise o kimseye korku isabet eder.

Rüyada Deniz suyundan içmek mülke, uzun ömre ve kuvvete, ilim ve edep öğrenmeye,

Rüyada Bulanık deniz suyunu tiksinerek içmek hüzün ve kedere,

Kirmanî’ye göre: Rüyada denizden su içtiğini ve suyun soğuk olduğunu gören biri ile mahkemelik olur, rüyayı gören ilim adamı ise ilmi artar, hükümet adamı ise itibari ziyadeleşir. Denizden sıcak su içtiğini gören, musibete ve sıkıntıya düşer. Eğer içtiği su kötü kokulu ve tadı da fena ise, düşmanının kendisine üstün geleceğine, bir rivayete göre de hükümet tarafından işinde zorluğa düşeceğine delalet eder.

Rüyada denizi bir damla kalmayıncaya kadar içtiğini görmek, rüya sahibinin islerinde başarıya ulaşacağına;

Rüyada denizden tuzlu su içtiğini görmek, haram mal kazanacağına; denizden tatlı su içtiğini görmek, helal mal edineceğine;

Rüyada Denizin bütün suyunu içtiğini görse, o kimse dünyaya sahip ve ömrü uzun olur. Deniz suyundan içip kandığını gören kimse mülke nail olarak zengin, uzun ömürlü ve kuvvetli olur.

Bazı tabirciler demişlerdir ki, denizden içilen su, içildiği miktarca ilim ve eden öğrenmektir.
rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri, rüyada deniz suyu içmek, rüyada deniz suyundan içmek, rüyada deniz suyu içme, rüyada denizin suyunu içme, rüyada deniz suyu içtiğini görmenin, rüyada deniz suyu içmenin anlamı, rüyada rüyada deniz suyu içmek yorumu, rüyasında deniz suyu içmek,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim