Hakkında Bilgi

Rüyada Evlenmek

Rüyada Evlenmek
Rüyada Evlenmek Allah (c.c.) tarafından gelecek bir yardıma; yüksek bir makama geçmek için sarf edilen gayrete; borçlanmaya; üzüntü ve kedere;

Rüyada Dört kadınla evlenmek Peygamberimizin (s.a.v.) kabrini ziyaret etmeye delalet eder.

Rüyada Hasta birinin evlendiğini görmesi vefat etmesine,

Rüyada Kendine nikah düşmeyen biriyle evlenmek aile fertlerinin başına geçmeye,

Rüyasında evlenen zengin olur. Birisi rüyayı göreni öpse muradına ereceğine, bir kadınla buluşması büyük bir zattan faydalanacağına, bir kızla buluşması ise; muradına ereceğini haber verir.

Rüyada Evlenmek için söz kesmek, büyük bir kimseden menfaat görecegine delildir.

Bir gençle bulusup evlenme için karar aldigini gören muradina nail olur.

Rüyada Orta yasli bir kadinla evlenmek istedigini görmek, pek büyük zenginlige delalet eder.

Kirmanî'ye göre; karisindan gayri bir kadinla evlendigini görmek o kadinin güzelligi derecesinde zenginlik ve menfaate, bilmedigi görmedigi ve adini bile isitmedigi bir kadinla evlendigini görmek ya kendisinin veya evinde birinin ölecegine, kendisini güveyi olmus görüp esini görmedigini görmek, ölüme isarettir.

Rüyasinda bir fahise ile evlendigini görmek, ahlaksiz ve huysuz bir kadinla evlenecegine,

Rüyada evlenmek, Allah'ü Teala Hazretleri tarafindan meydan gelecek bir yardima isarettir. Bazen de evlenmek, esarete, borca, üzüntü ve kedere, tazminat vermeye veya yüksek bir mevkiye geçmek için çalismaya isarettir.

Rüyada evlenmek, sahitler huzurunda olursa Allahu Teala'ya salih bir amel yapacagina dair söz vermeye isarettir. Eger nikah, adetlere uygun olarak çarsida yapilirsa makarna ve kadrini yücelecek bir söhrete erismeye isarettir.

Rüyada zina eden bir kadinla evlendigini gören kimsenin, zina yaptigina isarettir.

Rüyada kendisine musallat olan ve kalb kiran bir kadinla evlendigini gören kimse, agir bir yük altina girer.

Rüyada Hasta olan bir adam rüyada evlense ve evlendigi kadini görmese ve ismi de söylenmese o adam ölür.

Rüyada annesini bir adamla evlendirdigini gören kimse mülkünü satar.

Rüyada Hamile olan kadin rüyada evlendigini görse bir kiz çocugu dogurur. Gelin gibi halka gösterilirse, bir çocuk dünyaya getirir. Erkek çocugu olan kadin rüyada evlendigini görse, çocugunu evlendirir.

Rüyada Kocasi olmayan veya evli bir kadin rüyada evlense hayra erisir. Bir kadin rüyada ölü olan bir sahisla evlendigim görse, o kadin fakiriesir ve etrafindakiler dagilir.

Rüyada bir kadinla evlendigim ve kendisinin de bir veya birkaç hanimi oldugunu gören kimse evlendigi kadini görse veya tamsa, o kadinin güzellik ve endami nisbetinde hayir, servet ve devlete erisir. Eger kadini tanimayip ve ismi de kendisine söylenmediyse, o kadin da kendisi için hazirlaniyorsa, o adamin veya eli altinda bulunan birisin ölecegine isarettir. Tanimadigi yasli bir adamin kiziyla evlendigim gören kimse, çok hayra kavusur.

rüyada evlenmek, rüyada evlilik, rüyada evlilik yapmak, rüyada evlenme, rüyada evlendiğini görmek, rüyada biriyle evlenmek, rüyada evlilik yapmanın tabiri nedir, rüyada evlilik yapmanın yorumu nedir, rüyada evlenmek neye yorumlanır, rüya, rüyalar, rüyada görmek, rüyanın yorumu, rüyanın anlamı, rüyanın tabiri,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim