Hakkında Bilgi

Rüyada kaplumba görmek

Rüyada kaplumba görmek
Rüyada kaplumbağa görmek ya da çorbasını içmek; işlerinin azaldığına ancak bu azalmanın ilerde ona kar sağlayacağına işarettir.

Rüyada kaplumbaga görmek, güzel koku sürünüp bezenen, boy ve endamini erkeklere arzeden kadina isarettir.

Rüyada kaplumba, hakim ve savcıların başkanına, bilgin kimseye, Kötü ve pis yerlerde görülen kaplumbağa, cahil ve dünya ehli insanlar arasında kadir ve kıymeti bilinmeyen alime, Onun etini yemek male, menfaate ve ilmme delalet eder.

Rüyada kaplumba İyi niyetli dosttur.

Rüyada İri deniz kaplumbağası zengin ve nüfuslu dosttur.

Rüyada kaplumbaga görmek, islerinizde düsünceli ve temkinli hareket etmeniz gerektigine isarettir.

Rüyada kaplumbaganin etini yemek, mala veya Nebilerin (Peygamberlerin) ilimlerinden bir ilme isarettir. Bazi tabirciler de bir kimse kaplumbaga etini yese, hayir ihsan ve menfaat ve mala kavusur, dediler.

Rüyada kaplumbaga rastladigini veya ona malik oldugunu yahut evine soktugunu gören kimse, eski ilimlere vakif bir alim sebebiyle süphe ve tehlikeden kurtulur. Kaplumbaganin bir yol üzerine atilmis oldugunu görse, orada ihtimam ve itinaya sayan bir ilimin terk edilmis olmasina isarettir. Bazi tabirciler ise rüyada görülen kaplumbaga, hileye, haber arastirmaya, gizlenmeye ve silah tamir etmeye isarettir, dediler.

Rüyada kaplumbağa görmek; sevinçli bir haber alacağınıza işarettir.

Rüyada kaplumba, Rüyada kaplumba görmek, Rüyada kaplumba görmenin yorumu nedir, Rüyada kaplumba görmenin tabiri nedir, Rüyada kaplumba neye yorumlanır, Rüyada kaplumba nedir, Rüyada kaplumba görmek ne demek,
farmasi kataloğu
farmasi haziran kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim