Hakkında Bilgi

Rüyada Meyhane Görmek

Rüyada Meyhane Görmek
Rüyada meyhane görmek; eğlenceye hayatına kapılıp varını yoğunu bu yolda kaybetmeye, bazı insanların kötü davranışlarına maruz kalacağınıza, meyhaneden çıktığınızı görmek; içine düştüğünüz kötü durumdan kurtulacağınıza yorumlanır.

Rüyada meyhane görmek, rüyaların en hayırlısıdır. Bu rüya iş ve aşk hayatında, sağlık durumunda güzel şeyler olacak; iyi arkadaşlar kazanacak, elinize bol para geçecek demektir.

Rüyada meyhane görmek; sıkıntıdan genişliğe, üzüntü ve kederden kurtulmaya ve hizmetçiye delalet eder.

Meyhane gören kimse eğer takva sahibi ise, onun üzerine fitnenin gelmesinden korkulur. Eğer hidayette ise, dininde zayıf olmasına işarettir.

Rüyada bir meyhane görmek, bazı kimselerin nezaketsiz ve İcaba muamelelerine hedef olarak çok üzüleceğinize yorumlanır.

Bir meyhanede içki içtiğinizi görmek, kimseye zararı dokunmayan kendi halinde iyi yürekli bir insan olduğunuza ve fakat bu halinizin karşınızdakiler tarafından korkaklığınıza ve zavallılığınıza verildiğine delalettir.

Bir meyhane işlettiğinizi görmek, kendinizi zevk ve eğlenceye vererek aileniz efradını ve işlerinizi ihmal edeceğinize işarettir.

Bazen de bu rüya zina eden kadına ve ahlaksız hizmetçiye işarettir, Meyhane, üzüntü ve kedere ve sıkıntıya da işarettir.

Bazı yorumculara göre ise; sıkıntıya girmeye, kötü yoldaki bir kadına, hasta ise ölüm vaktinin geldiğine işarettir.

Rüyada Meyhane Görmek, Rüya Tabiri Meyhane, Rüya Tabirleri,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim