Hakkında Bilgi

Rüyada Postacı Görmek

Rüyada Postacı Görmek
Rüyasında postacıdan mektup alan kişiyle birisi dalga geçiyor demektir. Posta kutusundan veya elden mektup almak, yakında çok önemli bir haber geleceğine yorumlanır.

Rüyada postacıyı görmek, davetçi bir kimseye, bazen haberciye ve bazen de, hayra çalışan ve gayret eden kimseye işarettir.

Rüyada postacıdan mektup almak, kendisiyle birisinin alay edeceğine; posta kutusundan veya elden mektup almışsa, yakında önemli bir haber alacağına işarettir.

Rüyada postacı görmek Yolculuğa, davet sahibi bir kimseye, haber getiren kimseye, hayra çalışan gayret ehli bir insana delalet eder.

Rüyada postacı görmek, Yakında kötü haberler alabilirsiniz.

Rüyada bir postacının kendisine bir mektup getirdiğini gören kimse, hayırlı bir is için bir müesseseden teklif alır.

Rüyada postacıyı görmek, yolculuklara, mal biriktirmeye, şerre, düşmanlık ve münakasaya işarettir.

Rüyada postacı görmek, hareket ve yolculuğa, bazen de onun sıfatına intikal etmek, günah ve isyana ve ölüme sebep olan şeylere düşmeye işarettir.

Rüyasında postacıdan mektup alan kişiyle birisi dalga gediyor demektir. Posta kutusundan veya elden mektup almak , yakında çok önemli bir haber geleceğine yorumlanır.

Rüyada postacı, Rüyada postacı görmek, Rüyada posta, Rüyada postacı görmenin yorumu nedir, Rüyada postacı görmenin tabiri nedir, Rüyada postacı neye yorumlanır, Rüyada postacı nedir, Rüyada postacı ne demektir, Rüyada postacı ne demek,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim