Hakkında Bilgi

Rüyada Valiz Görmek

Rüyada Valiz Görmek
Rüyada valiz görmek yoldur. Elinde valiz sokakta yurudugunu gormek uzun bir yolculuga cikacagina, valize bir takim seyler koydugunu görmek, yeni mallara sahip olacagina;carsidan bir valiz satin aldigini görmek, yakinda evlenecegine, elinde veya evinde bos bir valiz gormek, islerinizin bir müddet uzayacagina delalet eder.

Valiz veya buyuk bir sandik gormek, valizi ister acin ister acmayin, size bir yolculuk gorunecegini gosterir. Ruyada bir valize esya yerlestirmek, adresinizi sik ,sik degistireceginize isarettir.

Bir valizden esya cikararak yerlerine kaldirmak, gitmekte oldu-gunuz yerde uzun bir zaman kalacaginiza isarettir. Bir baska rivayete gorede: Ruyada ici dolu bir valiz gormek, ruya sahibinin yakinda hayirli bir yolculuga cikacagina, ici bos valiz gormek ise, ruya sahibinin cikacagi yolculugu bir engel yuzunden yarim birakarak yolculuktan geri kalacagina isarettir.

Bazı yarar sağlamayacak sorumluluklar alacağınızın işaretidir. Eğer valiz taşıdığınızı görürseniz, bu, yaşamınızda çok büyük zorluklar yaşayacağını bildirir.

Rüyada Valiz Görmek, Rüyada Valiz Hazırlamak, Rüya Tabiri Valiz, Rüya Tabirleri,
farmasi katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim