Hakkında Bilgi

Rüyada yüzük görmek

Rüyada yüzük görmek
Rüyada Yüzük, bir ev veya bir hayvanı satın almaya işarettir.

Rüyada görülen yüzük eğer altından olursa erkek için zillet ve meskenettir.

Rüyada Pırlanta yüzük ise; başarı ve yetenekleriniz sayesinde işinizde veya sosyal çevrenizde yükselmek anlamına gelir.

Rüyada yüzük görmek, iyiye işarettir.

Rüyada yüzük taşı görmek şeref, mal ve nimettir. Erkek tarafindan görülürse, evlenmeye delalet eder. Eğer taşları bilezik veya halhal üzerinde olursa, kız kardeş ve akrabalarla yorumlanır.

Rüyada yüzük taşı mücevherden olursa tabir makam ve para île saltanat ve devlete, çok mala, şöhrete, izzet ve şerefe işarettir. Yüzüğün taşı boncuktan olursa, saltanatın zayıf olduğuna işarettir. Taşın yeşil yakuttan olduğunu gören kimsenin, mümin, alim, zekî ve anlayışlı bir çocuğu dünyaya gelir. Ağaç parçasından yüzük, münafik bir kadındır.

Rüyada tek taş yüzük Eşe, cariyeye, çocuğa, velayete, ev veya araba satın almaya.

Rüyada Altın yüzük kadın için süs ve güzelliğe, sevgi ve itibara, erkek için zillet ve meskenete (hor ve hakir olmaya).

Rüyada Demir yüzük zorluk ve çitinlikiten sonra hayra nail olmaya. Fil dişinden yahut kemikten yüzük kadın için iyilik ve hayra.

Rüyada Gümüş yüzük erkek için mülk ve saltanata

Rüyada Yüzük taşının sallanması ögrev ve yetikilerinin alınmasına.

Rüyada Dar yüzük zorluğu olan şeye malik olmaya, emanet yüzük devamlı olmayan bir şeye sahip olmaya delalet eder.

Rüyada yüzük Bekar biri için evlilik işaretidir. Evli kimseler için işte başarı ve bol paradır. Yüzük rüyaları yüzüğün yapıldığı maddeye ve yüzüğün şekline göre de yorumlanır.

Danyal Aleyhisselama göre rüyasında kendisine bir yüzük verilecek “Bununla mühürle” dediklerini gören, en büyük makama geçer, eğer zengin ise malı artar, savaşta ise kazanır, tüccar ise kazancı artar, fakir ise geçimi düzelir.

İbn-i Şirin’e göre, rüyasında yüzüğünün kaybolduğunu gören, işlerinde zorluk çeker.

Rüyada Yüzüğünü birine hediye ettiğini gören, mal ve mülkünden bir kısmını satarak, parasını saklar.

Rüyada Yüzüğünün altından olduğunu görenin bütün malı ve mülkü mekruh olur. Yüzüğü eğer gümüşten ise malı ve mülkü helaldir. Eğer demirden ise, kendi mali ve mülkü kiymetten düşer.

Cabir’ül Magribi’ye göre, parmağında demirden bir yüzük olduğunu görmek, kuvvete delalet eder. Eğer sarı bakırdan ise, alçak karakterli bir kişiden menfaat görür.

Rüyada Kendisine üzeri yazılı bir yüzük verildiğini görmek dinde mekruh olan mala sahip olacağına işarettir. Yüzük taşlı değil de çiçekli ise bu rüyanın sonu hayırlıdır. Kendisine altın bir yüzük verilir ve o yüzüğün üzeride de taş olmayıp sadece nakış veya çiçek gibi süsler varsa, malından ve mülkünden bir şey eksilir veya işinden çıkarılır.

Rüyada Yüzüğünün taşının sallandığını gören kimse mevkiinden alınır. Vali olan bir kimse yüzüğünün çıkarıldığını görse işinden alınır, yahut mülkü dinden gider, ya da hanımını boşar. Kadın için bu rüya, kocasının yahut kendisinin çok yakını olan bir kimsenin ölümüne işarettir.

Rüyada yüzüğünün dar olduğunu görse, zulümkar bir kadından müzdarip olur. Yahut kendisinde çetinlik ve mesakkat olan bir şeye malik olur. Yüzüğün taşı çocuktur.

Rüyada Dışı kabartılmış ve içi doldurulmuş yüzükler hile ve aldatmaya işarettir. Yahut büyük bir şeyi veya çok menfaati istemeye işarettir. Kalay yüzük, kendisinde zayıf olan bir kuvvettir.

Rüyada Bir kimse yüzüğünün şiddetlice çıkarıldığını görse o kimsenin devleti yahut yüzüğün nispet edildiği şey ondan gider.

Rüyada yüzük, Rüyada yüzük görmek, Rüyada yüzük görmenin yorumu nedir, Rüyada yüzük görmek nedir, Rüyada yüzük ne demek, Rüyada yüzük nedir, Rüyada yüzük anlamı, Rüyada yüzük görmenin tabiri, Rüyada tek taş, Rüyada tek taş yüzük, Rüyada tek taş yüzük görmek,
farmasi katalog
Eitim ve gretim Eitim ve gretim