Hakkında Bilgi

Rüyada Işık Görmek

Rüyada Işık Görmek
Rüyasinda isik gören, çesitli güçlüklerden sonra rahata ve feraha erisecek ve derin bir nefes alacak demektir. Isik gece yarisi görülür ise rüya sahibinin bir erkek çocugu olacagina, kibrit isigi kismete, ay isigi hüzünlü geçecek zamana, gaz lambasi isigi, hos vakit geçirmeye, mum isigi hasretle geçecek günlere, günes isigi çok parlak geleceklere isarettir.

Rüyada isik görmek geçimin kolaylasacagina ve parlak bir gelecege kavusacagina, ilim ve yetenekle donatilacagina.

Bir aydınlatma kaynağından çıkan ışık demetinin gözlerini kamaştırdığını görmek, sahip olduğu makam, mevki ve malla yahut yetenekleriyle aşırı derecede gururlanmaya, kendini aşırı derecede beğenmekten dolayı objektif karar verememeye, İnsanın görüş gücünnü etkileyen şua ve dış etkiler, egoistliğe ve görüş ve düşünce kısırlığına, Işınlanarak bir cismin yer değiştirdiğini görmek göz boyamaya, Eşya ve cisme yansıyan her çeşit parıltı renkli ve neşeli hayata delalet eder.

Her konuda başarılı olacaksınız. Loş ışık, kısmen başarılı, eğer ışıkların söndüğünüzü görürseniz uzun süredir gerçekleştirmeye çalıştığınız bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayacağınız anlamına gelir.

Rüyada ışık bir çok sıkıntıdan sonra refaha ve huzura kavuşmak anlamındadır. Işık bir gece yarısı görüldüyse, rüyayı gören bir çocuk sahibi olacak demektir.

Güneş iyi bir gelecek anlamındadır.

Ay ışığı hüzünlü ve acı bir durumu bildirir.

Gaz lambasının ışığı eğlenmek ve güzel zaman geçirme imkanını anlatır.

Mum ışığı dert demektir.

Kibrit ışığı ise kısmet işaretidir.

Her konuda başarılı olacaksınız. Eğer ışıkların söndüğünü gördüyseniz, bir planınız konusunda hayal kırıklığına uğrayabilirsiniz.

Uğurdur, şifadır, huzur ve feraha kavuşulacağına işaret eder.
farmasi ocak kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim