Hakkında Bilgi

SBS Sınavı Ne Zaman Açıklanacak

SBS Sınavı Ne Zaman Açıklanacak
Ortaöğretim Yerleştirme Puanı (OYP) 08 Temmuz 2010 tarihinde ilan edilecektir.

Tercihler 09–22 Temmuz 2010 tarihleri arasında okul müdürlüklerince alınacaktır. Öğrenciler, 12 (oniki) tercih yapabileceklerdir.

Tercihlerin, velilerin gözetiminde ve zamanında yapılması sağlanacak, yapılan tercihlerin elektronik onaylamadan sonra değiştirilemeyeceği hususunda veliler bilgilendirilecektir.

Yerleştirme sonuçları 28 Temmuz 2010 tarihinde ilan edilecektir.

sbs sınavı ne zaman açıklanacak, sbs sınavını kazananlar kaç tecih yapacaklar, sbs tercihler ne zaman yapılacak, sbs de kaç tercih yapılacak, sbs sınav sonuçları ne zaman açıklanacak, sbs yi kazananlar ne zaman açıklanacak, sbs tercihleri ne zaman yapılacak, sbsyi kazananlar ne zamana kadar tercih yapabilecekler, sbs tercih yapma süresi, anadolu liselerine tercihler ne zaman başlayacak, sbs tercihleri ne zaman, sbs ne zaman açıklanacak, sbs sınav sonuçları hangi tarihte açıklanacak, sbs tercihleri ne zamana kadar yapılacak, sbs tercih süresi, sbs tercih hangi tarihe kadar yapılacak, sbs tercihleri nereye yapılacak, sbs tercihleri ne zaman yapılacak, sbs yerleştirmeleri ne zaman açıklanacak, sbs yerleştirme ne zaman açıklanacak,
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim