Hakkında Bilgi

Yasal Uyarı

Yasal Uyarı

Hakkinda-bilgi-nedir.com web sitesine hoş geldiniz.
Bu bölüm, Hakkinda-bilgi-nedir.com web sitesinin kullanım şartlarını içermektedir.

Bu internet sitesinin herhangi bir sayfasına girerek, aşağıda belirtilen şartları kabul etmektesiniz. Aşağıda yer alan şartları kabul etmemeniz halinde, bu internet sitesine erişmeyiniz.

Hakkinda-bilgi-nedir.com bu sitede yer alan bilgilerin tam ve doğru olduğunu garanti etmemektedir. İşbu sitede yer alan beyanlar hukuken taahhüt niteliğinde sayılmayacaktır ve bağlayıcı değildir. Bu bilgilerle üçüncü şahısların haklarının ihlal edilmemesi; mülkiyet, satılabilirlik, belirli bir amaç için uygunluk ve/veya bilgisayar virüsü bulunmamasına ilişkin garantiler dahil ancak bunlarla sınırlı kalmamak kaydıyla, zımnen, açıkça ya da yasal olarak hiçbir garanti vermemektedir.

Bu internet sitesinde yer alan bilgi, tahmin ve benzeri her türlü elektronik döküman Hakkinda-bilgi-nedir.com tarafından herhangi bir maddi menfaat temin edilmeksizin genel anlamda kamuoyunu bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İnternet sitemizde yer alan bu elektronik dökümanların doğruluğu; yazım hatası, yazılım hatası, aktarım hatası gibi hatalara karşı garanti edilmemektedir. Bu nedenle bu internet sitesinde yer alan elektronik dökümanlardaki hatalardan, eksikliklerden ya da bu dökümanlara dayanılarak yapılan işlemlerden doğacak, doğrudan veya dolaylı, her türlü maddi/manevi zararlar ve masraflardan ve her ne şekilde olursa olsun üçüncü kişilerin uğrayabileceği her türlü zarar ve masraflardan dolayı Hakkinda-bilgi-nedir.com sorumlu tutulamaz.

Bu internet sitesinin kullanımı sırasında herhangi bir arıza, hata, eksiklik, kesinti, kusur veya nakilde gecikme, bilgisayar virüsü, hat veya sistem arızası sonucu ortaya çıkan doğrudan ya da dolaylı ortaya çıkan zarar, ziyan ve masraflar da dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere hiçbir zarardan, Hakkinda-bilgi-nedir.com ve/veya çalışanı, bu tür bir zarar olasılığından haberdar edilmiş olsalar dahi, sorumlu olmazlar.

Bu bilgiler doğrultusunda, Hakkinda-Bilgi-Nedir.Com, bu sitenin içeriğinde yer alan bilgilerden ve görsel malzemeden kaynaklanabilecek hatalardan, maddi veya manevi zararlardan hiçbir şekil ve surette sorumlu değildir.

Burada yer alan tüm bilgiler önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir. Hakkinda-bilgi-nedir.com dilediği zaman, sitenin herhangi bir bölümünü iptal edebilir, degiştirebilir, haber vermeksizin sitedeki bazı özellikleri veya bilgileri veya sitenin bazı bölümlerine erişimi sınırlandırabilir.

Hakkinda-Bilgi-Nedir.Com, web sitesinin virüs önlemlerini almış olmakla birlikte, bu konuda bir garanti vermemektedir. Herhangi bir bilgi, belge, uygulama vb. indirmeden önce virüslerden korunma konusunda gerekli önlemlerin alınması tavsiye edilir.

Sitemiz, herhangi bir kişisel bilgi verilmeden ziyaret edilebilir ve incelenebilir. Sitemize kişisel bilgi girişi yapılması durumunda, ziyaretçilere ait bilgiler Hakkinda-bilgi-nedir.com tarafından güvenli bir şekilde saklanacaktır.

Hakkinda-bilgi-nedir.com web sitesinde bulunan linklerin tamamı alıntı olup, Hakkinda-bilgi-nedir.com site ve host sahibi ile ilişkisi bulunmamaktadır, Hakkinda-bilgi-nedir.com hiçbir siteye dosya ya da video yüklememektedir, Hakkinda-Bilgi-Nedir.Com'daki bir linke tıkladığınızda Hakkinda-Bilgi-Nedir.Com'u terk etmiş olduğunuzu kabul etmiş olursunuz ve Hakkinda-bilgi-nedir.com karşılaştığınız site ve içeriği ile ilgili hiçbir şekilde sorumlu değildir.

Hakkinda-Bilgi-Nedir.Com'da dosyalar farklı kaynaklardan derlenip paylaşılmaktadır ve sorumlulukları tamamen kaynaklarına, asıl sahiplerine aittir.

Hak sahibinin talebi durumunda paylaşımlar derhal sitemizden kaldırılacaktır.

Sitede verilen linklerin yasalara aykırı kullanılması karşısında oluşabilecek hiçbir sorundan site sahibi sorumlu değildir.

Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız. Hekiminizin verdiği ilaçlar var ise mutlaka kullanınız. Hekime gitmeden ve teşhis koydurmadan şikayetiniz ne olursa olsun, buradaki bilgiler ile kendi kendinizi tedavi etmeye kalkışmayınız. Buradaki bilgilerin kesinlikle bir hastalığı teşhis amacı yoktur.

Hakkinda-bilgi-nedir.com web sitesini kullananlar tüm site kurallarını kabul eder, aksine kullanmayacağını beyan ve taahhüt eder.
farmasi şubat kataloğu 2019
Eitim ve gretim Eitim ve gretim